Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultimate Color

gliss-kur-ultimate-color-oil-elixir

Typ włosów: zniszczone prostowaniem, suszeniem, stylizacją na gorąco, farbowaniem

Problem: włosy matowe, przesuszone, z rozdwojonymi końcówkami, odwodnione

Rozwiązanie: Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultimate Color

Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultime Color chroni naturalną barwę pasemek oraz dodaje blasku włosom farbowanym. Zapewnia nawilżenie i odżywienie oraz ochronę przed promieniami słonecznymi. Ponadto regeneruje końcówki, dba o włosy farbowane i zabezpiecza je przed blaknięciem koloru. Podkreśla refleksy i naturalny odcień pasemek.

Dzięki niemu włosy stają się miękkie i gładkie.

Jak stosować Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultimate Color? Jedną pompkę produktu nałóż od połowy pasemek aż po same końcówki. Kosmetyk dokładnie wetrzyj w wilgotne włosy i poczekaj aż wchłonie się. Aplikator olejku można zablokować, przekręcając dozownik w bok, dzięki czemu unikniesz rozlania się produktu.

Co zawiera Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultimate Color? Znajdziesz w nim: olejek słonecznikowy, olej z pestek moreli, olej sezamowy, oliwę z oliwek, olej ze słodkich migdałów, olejek makadamia, olej arganowy i olejek marula. Kosmetyk zawiera także dwa lotne silikony i naturalny filtr UV. Takie składniki zapewnią twoim włosom i skórze głowy kompleksową ochronę i odżywienie.

Przydatne informacje: Eliksir z Olejkami do Włosów Gliss Kur Ultimate Color ma oleistą formułę. Kolor produktu jest intensywnie żółty. W jednym opakowaniu mieści się 75 ml, co wystarcza na ponad pół roku kuracji dla włosów cienkich i krótkich. Kosmetyk ma przyjemny zapach, który otula głowę cytrusowym aromatem.

Ciekawostka: Olejek brzoskwiniowy zawarty w Gliss Kur Ultimate Color jest olejkiem jednonienasyconym. Jak wiadomo, ten składnik świetnie nadaje się do pielęgnacji włosów średnioporowatych i wysokoporowatych. Bardzo szybko przenika do środka pasemek i jest idealny do olejowania włosów.

Za:

  • podkreśla naturalny kolor włosów
  • ma blokadę aplikatora
  • przyjemny zapach i ładny kolor
  • zawiera osiem olejków i keratynę

Przeciw:

  • efektów kuracji nie da się zaobserwować na zdrowych i lśniących włosach
  • mało wydajny, zwłaszcza podczas pielęgnacji włosów grubych i gęstych
  • szybko znika z włosów, nie wchłania się w zdrowe i gładkie pasemka
  • może przetłuszczać włosy niskoporowate