Mgiełka Olejkowa do Włosów Garnier Fructis

garnier-fructis-miraculous-oil-in-spray

Typ włosów: cienkie i podatne na uszkodzenia

Problem: farbowane, suche, łamliwe i zniszczone włosy

Rozwiązanie: Mgiełka Olejkowa do Włosów Garnier Fructis

Mgiełka Olejkowa do Włosów Garnier Fructis nabłyszcza i uelastycznia pasemka. Dzięki kosmetykowi stają się sprężyste, podatne na szczotkowanie i modelowanie. Kołtuny i splątane pasemka już nigdy nie będą twoim problemem. Produkt świetnie nadaje się do upiększania i wykończenia fryzury. Wystarczy, że spryskasz nim loczki lub koka, a natychmiast zobaczysz, jak twoje włosy błyszczą.

Jeżeli zależy ci na odżywieniu i regeneracji uszkodzonych pasemek, Mgiełkę Olejkowa do Włosów Garnier Fructis powinnaś zastąpić innym bardziej treściwym olejkiem lub specjalistycznym preparatem.

Jak stosować Mgiełkę Olejkową do Włosów Garnier Fructis? Z odległości około 20 cm spryskaj pasemka i poczekaj aż spray wchłonie się. Produkt możesz nanosić zarówno na suche, jak i na mokre włosy. Mgiełka bardzo dobrze sprawdzi się jako preparat nabłyszczający wymodelowaną już fryzurę.

Co zawiera Mgiełka Owocowa do Włosów Garnier Fructis? Podstawowymi składnikami produktu są takie olejki: z mango, z moreli i z migdałów. Olejek mango polecany jest do pielęgnacji włosów słabych i łamliwych. Morelowy olejek pozytywnie wpływa na suche i zniszczone włosy. Natomiast olejek z migdałów ma działanie nabłyszczające; do tego szybko się wchłania.

Przydatne informacje: Mgiełka Olejkowa do Włosów Garnier Fructis ma lekką konsystencję w postaci mgiełki-sprayu. Dostępna jest w opakowaniach o pojemności od 100 ml do 250 ml. Kosmetyk ma owocowy i słodki zapach, który dla wielu osób jest drażniący i niezbyt przyjemny.

Ciekawostka: Kosmetyki o formule mgiełki są bardzo lekkie, nie obciążają włosów i działają tylko powierzchniowo. W drogeriach znajdziesz wiele innych produktów o takiej samej konsystencji. Dostępne są mgiełki do twarzy i ciała, które odświeżają i dodają blasku skórze.

Za:

  • formuła mgiełki łatwa do zastosowania
  • nabłyszcza włosy
  • działa tylko powierzchniowo
  • prosta aplikacja
  • lekka konsystencja

Przeciw:

  • drażniący zapach
  • nie regeneruje i nie odżywia włosów
  • nie wygładza włosów