Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray

 

macadamia-healing-oil-spray

Typ włosów: wszystkie rodzaje włosów, zwłaszcza włosy cienkie

Problem: brak nawilżenia, włosy bez połysku, trudne do ułożenia, uszkodzone czynnikami zewnętrznymi

Rozwiązanie: Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray

Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray zapewnia nawilżenie, połysk i ochronę; ułatwia także stylizację. Dzięki niemu pasemka nigdy nie będą już przesuszone, szorstkie w dotyku i matowe. Zabezpiecza włosy przed zanieczyszczeniem środowiska, promieniowaniem słonecznym, nieprawidłowym szczotkowaniem, wysoką temperaturą generowaną przez urządzenia fryzjerskie oraz szkodliwym działaniem detergentów.

Olejek dyscyplinuje pasemka, ułatwia szczotkowanie i pomaga ułożyć fryzurę.

Jak stosować Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray? Z odległości około 30 cm spryskaj pasemka. Pamiętaj, że włosy powinny być czyste i osuszone ręcznikiem. Po upływie kilku minut wymodeluj fryzurę i wysusz pasemka. Nieco większą ilość kosmetyku możesz nanieść na końcówki; będą nawilżone i zregenerowane.

Jakie składniki zawiera Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray? W jego składzie znajdziemy olejek makadamia. Chroni przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia cebulki włosowe, łagodzi oznaki starzenia się i bardzo dobrze się wchłania. To właśnie dzięki niemu twoje włosy i skóra głowy będą doskonale zregenerowane i wypielęgnowane.

Przydatne informacje: Odżywczy Olejek do Włosów Macadamia Healing Oil Spray jest produktem bezbarwnym o formule lekkiej mgiełki-sprayu. W jednym opakowaniu mieści się 125 ml płynu, co wystarcza zaledwie na cztery miesiące systematycznego stosowania. Ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach; przypomina eleganckie perfumy.

Ciekawostka: Mimo że olejek makadamia na twoich włosach działa cuda, to twojemu czworonożnemu przyjacielowi może zaszkodzić. Pamiętaj, aby orzechów makadamia, ani innych potraw z tym składnikiem, nie podawać psu. Owoce makadamia mają trujące działanie!

Za:

  • wzmacnia cienkie włosy
  • działa powierzchniowo i od środka pasemek
  • chroni przed różnymi szkodliwymi czynnikami
  • ma konsystencję mgiełki
  • ułatwia stylizację i szczotkowanie

Przeciw:

  • nie pielęgnuje tak dobrze włosów grubych i gęstych tak dobrze jak cienkich i osłabionych
  • mało wydajny