Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil

john-masters-organics-100-argan-oil

 

Typ włosów: wszystkie rodzaje włosów

Problem: słaba ogólna kondycja włosów i skóry głowy

Rozwiązanie: Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil

Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil zapewnia nawilżenie, nabłyszcza i uelastycznia pasemka. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, przeciwdziała powstawaniu kołtunów i plątaniu się kosmyków. Dzięki zawartości witaminy E i antyoksydantów hamuje starzenie się organizmu, ogranicza wypadanie włosów i wzmacnia cebulki włosowe.

Co więcej, produkt chroni włosy przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez suszarki lub prostownice.

Jak stosować Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil? Kosmetyk możesz aplikować zarówno na suche, jak i na mokre włosy. Kilka kropel olejku dokładnie wetrzyj w pasemka, a następnie wysusz. Włosy wymodeluj tak, jak robisz to zazwyczaj. Produkt świetnie nadaje się też do odbudowy rozdwojonych końcówek. Wystarczy, że dużą dawkę olejku wmasujesz w końce włosów i pozostawisz na kilka godzin. Po upływie tego czasu pasemka umyj swoim ulubionym szamponem.

Co zawiera Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil? W jego składzie znajdziemy olejek arganowy pozyskany w sposób naturalny. Produkt ma certyfikat potwierdzający ekologiczność i naturalne składniki. Olejek nie był testowany na zwierzętach; nie zawiera również glutenu i substancji pochodzenia odzwierzęcego. Jest to świetna wiadomość dla wegan.

Przydatne informacje: Olejek do Włosów John Masters Organics 100% Argan Oil ma jasnożółty kolor; jego konsystencja jest półpłynna. Olejek jest bezzapachowy, dzięki czemu mogą stosować go osoby z bardzo wrażliwą skórą głowy. W jednej buteleczce mieści się 59 ml produktu. Niestety kosmetyk nie jest wydajny – wystarcza zaledwie na kilka miesięcy kuracji.

Ciekawostka: Do dziś olejek arganowy w niektórych częściach świata pozyskuje się tradycyjnymi metodami. Kobiety rozłupują twardą łuskę orzechów, a następnie na kamieniach rozbijają na miazgę miąższ. Z niego wytłaczają złoty płyn bogaty w witaminy i minerały.

Za:

  • zawiera naturalne składniki, w tym olejek arganowy
  • produkt idealny dla wegan
  • nabłyszcza, wygładza i nawilża
  • zapewnia włosom termoochronę
  • łatwa aplikacja

Przeciw:

  • mało wydajny
  • niewielka pojemność butelki
  • efekty zobaczysz dopiero pod koniec kuracji