Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado

lbiotica-biovax-bambus-and-avocado

Typ włosów: normalne oraz suche i zniszczone

Problem: włosy spuszone i elektryzujące się, pozbawiane blasku i odpowiedniego nawilżenia

Rozwiązanie: Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado

Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado ma działanie wzmacniające, odbudowujące i rozświetlające. Chroni pasemka przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, nabłyszcza włosy, zapobiega wypadaniu i łamaniu, wygładza i zmiękcza.

Co więcej, produkt zabezpiecza przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cebulki włosowe, odbudowuje zniszczone pasemka.

Jak stosować Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado? Kosmetyk aplikuje się po umyciu włosów i wytarciu ich ręcznikiem. Produkt wetrzyj od połowy długości pasemek i w końcówki. Do wypielęgnowania włosów wystarczy jedna pompka. Jeżeli użyjesz zbyt dużo olejku, możesz obciążyć i przetłuścić włosy.

Co zawiera Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado? W kosmetyku znajdują się: wyciąg z liści bambusa, olejek z młodych pędów bambusa oraz olej awokado. Pierwszy ze składników jest bogaty we flawonoidy, drugi zawiera witaminy i minerały, trzeci natomiast – kwasy tłuszczowe Omega – 3.

Przydatne informacje: Olejek Regenerujący do Włosów L’biotica Biovax Bambus & Avocado zamknięty jest w 50 ml buteleczce. Ma delikatny i słodki aromat oraz jasnożółty kolor. Konsystencja produktu jest dość tłusta i oleista.

Ciekawostka: Olejek bambusowy i olejek z awokado to nietypowe połączenie. Pierwszy z nich wypielęgnuje włosy długie i grube, a drugi dostarczy aż siedmiu witamin. Mowa tu o następujących witaminkach: A, B, D, E, H, K, PP.

Za:

  • wzmacnia i rozświetla włosy
  • łatwa i szybka aplikacja
  • zawiera olejki z bambusa i awokado
  • przyjemny aromat

Przeciw:

  • tłusta i ciężka konsystencja
  • mała pojemność
  • wystarcza zaledwie na kilkumiesięczną kurację
  • może przetłuszczać i obciążać włosy