Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi

 

khadi-vitalising-hair-oil

Typ włosów: cienkie, osłabione i z tendencją do nadmiernego wypadania

Problem: wypadanie włosów

Rozwiązanie: Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi

Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi to kosmetyk jedyny w swoim rodzaju. Wzmacnia cebulki i mieszki włosowe, wspomaga wzrost i hamuje wypadanie włosów. Do tego odżywia i odbudowuje pasemka, a także zapobiega przedwczesnemu siwieniu. Kosmetyk najlepiej sprawdzi się na włosach osłabionych chorobami, uszkodzonych częstymi zabiegami fryzjerskimi oraz cienkimi i podatnymi na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Niezwykłe właściwości produktu tkwią w jego składnikach.

Co zawiera Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi? Znajdziemy w nim olejki sezamowy, kokosowy, rycynowy, rozmarynowy i z nasion marchwi. W kosmetyku są także indyjskie zioła: amla, bala, bhringraj i brahmi. Wszystkie składniki zapewniają włosom i skórze głowy prawidłową kondycję, przyczyniają się do wzrostu pasemek, pomagają w walce z łupieżem, zapobiegają nadmiernemu wypadaniu, mają właściwości antyseptyczne i łagodzące.

Jak stosować Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi? Jedną łyżeczkę olejku wmasuj w skórę głowy. Taki zabieg zrób na dwie godziny przed myciem włosów. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, olejek pozostaw na całą noc, a rankiem zmyj go łagodnie działającym szamponem. Produkt stosuj dwa lub trzy razy w tygodniu.

Przydatne informacje: Olejek Stymulujący Wzrost Włosów Khadi jest bezbarwny i ma charakterystyczny, intensywny zapach. W jednym opakowaniu mieści się 100 ml produktu. Na stronie producenta dostępne są także nieco większe butelki. Konsystencja kosmetyku jest oleista i dość gęsta.

Ciekawostka: Amla, bala, brahmi i bhringraj to zioła powszechnie wykorzystywane w indyjskiej medycynie ludowej. Patrząc na lśniące, mocne i zdrowe włosy Hindusek, trudno nie uwierzyć w lecznicze (i magiczne) działanie tych roślin.

Za:

  • wzmacnia cebulki włosowe
  • stymuluje porost włosów
  • pielęgnuje skórę głowy
  • zapobiega wypadaniu włosów
  • zawiera naturalne składniki

Przeciw:

  • intensywny zapach
  • bardzo gęsta formuła
  • baby hair, które pojawiły się w trakcie kuracji, jest trudno ułożyć