Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil

schwarzkopf-gliss-kur-thermo-protect-blow-dry-oil

Typ włosów: długie, farbowane i suche włosy

Problem: włosy pozbawione blasku, poddawane stylizacji na gorąco, odwodnione

Rozwiązanie: Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil

Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil chroni włosy przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez urządzenia fryzjerskie, promieniowaniem słonecznym i stylizacją na gorąco. Ponadto zapewnia miękkość, regenerację i zdrowy połysk. Świetnie sprawdzi się jako intensywna kuracja odbudowująca. Przeciwdziała przesuszeniu, puszeniu i rozdwajaniu się końcówek pasemek.

Jak stosować Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil? Produktu używaj przed każdą stylizacją na gorąco, suszeniem, prostowaniem lub robieniem loków. W ten sposób zabezpieczysz pasemka przed wysoką temperaturą i odwodnieniem. Równie dobrze olejek możesz stosować po wymodelowaniu włosów po to, aby je wygładzić i nabłyszczyć.

Co zawiera Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil? Znajdziesz w nim aż osiem olejków: arganowy, szafranowy, makadamia, oliwę z oliwek, morelowy, migdałowy, różany i sezamowy. W kosmetyku znajduje się także keratyna, naturalny składnik występujący we włosach.

Przydatne informacje: Olejek Termoochronny do Włosów Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil ma lekką konsystencję. Zapach produktu jest delikatny i dość szybko ulatania się z włosów. W jednym opakowaniu mieści się 150 ml kosmetyku.

Ciekawostka: Olejek różany, który znajduje się w Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow Dry Oil, wykorzystywany jest także w aromaterapii. Nie dość, że pięknie pachnie, to do tego ma działanie uspokajające, afrodyzyjne, hemostatyczne i relaksujące.

Za:

  • chroni przed wysoką temperaturą
  • wygładza i nabłyszcza
  • zapobiega puszeniu i rozdwajaniu się końcówek
  • zawiera osiem olejków

Przeciw:

  • nie zapewnia dogłębnego odżywienia
  • zapach olejku różanego może drażnić osoby, które nie powinny poddawać się aromaterapii
  • nie ma działania regenerującego i kondycjonującego
  • keratyna w składzie nie spodoba się każdej włosomaniaczce
  • nietrwały zapach